Листовий паперово-шаруватий пластик

Опис продукції: листової паперово-шаруватий пластик високого тиску (ХПЛ), вироблений на основі аміно-формальдегідних смол з декорованою поверхнею з одного боку, різних розмірів.

Вироби з декоративного шаруватого пластику високого тиску компанії Duropal це дуже міцні поверхні (стандарт EN 438 і ISO 4586). Вони застосовуються в меблевому та інтер’єрному дизайні, де пред’являються високі вимоги щодо якості і довговічності.

Вони особливо ідеальні для зон, які повинні бути ударостійкими, стійкі до високих температур і водостійкими. Завдяки його гнучкості, вироби з шаруватого пластику високого тиску компанії Duropal легкі в обробці.

Область застосування: застосовуються при виробництві стільниць, для їх облицювання, для облицювання дверей, меблів і дизайну інтер’єру, кухонь, готелів, дизайну магазинів, в кухонному господарстві, в лабораторіях, для санітарних зон, столів, кабінетів, розділових елементах, у стінових панелях.

Структура продукту: Верхній шар (Оверлей) – додатковий захист, цей шар просочений меламіновою смолою.

Декоративний папір — нанесений малюнок і просочений меламіновою смолою.

Основний шар — кілька шарів натрієвої паперу, просоченої фенолового смолою; зворотна сторона цього шару готова для склеювання.

Захисний шар присутній тільки в друкованих колекціях декорів

Зберігання і транспортування: зберігання і транспортування повинні бути у відповідності з Загальними рекомендаціями по застосуванню ХПЛ; спеціальних заходів не потрібно.

Для транспортування ХПЛ класифікується як не небезпечний продукт, маркування не потрібно.

Звернення і виробництво: при виробництві повинні дотримуватися звичайні вимоги щодо безпеки, беручи під увагу поява пилу, скупчення пилу, а також дотримуватися заходів предостороженности від вогню.

Необхідно завжди користуватися рукавичками, щоб не пошкодитися об гострі краї. Контакт з пилом від ХПЛ не несе ніяких особливих проблем, однак може спостерігатися невеликий відсоток прояви чутливості або навіть алергії до машинної пилу.

Охорона навколишнього середовища і здоров’я: декоративний ламінат є хімічно нейтральним.

Рівень виділення формальдегідів набагато нижче, ніж у матеріалів на дерев’яній основі. Завдяки їх невеликий проникності, ХПЛ з’єднаний з підкладкою з дерев’яної основи і діє як бар’єр проти можливого виділення формальдегідів вихідного з підкладки.

На продукти харчування пластик ніяк не впливає, отже, ХПЛ схвалений для контакту з продуктами харчування.

Декоративні поверхні стійкі до поширеним розчинників і хімікатів, що використовуються в домашньому господарстві та використовуються протягом багатьох років в областях, де чистота і гігієна важливі.

Не пористі поверхні та краї ХПЛ легко продизенфицировать гарячою водою, парою і будь-якими дизенфицирующими засобами, використовуваними в лікарнях та інших комерційних установах.

Експлуатація

ХПЛ не вимагає будь-якого додаткового захисту поверхні (покриття лаком або фарбою), так як не піддається корозії і окисленню.

ХПЛ при пожежі

Пластики важко воспламеняеми і мають властивості затримки поширення полум’я, таким чином, це подовжує час евакуирования.

У разі загоряння, також як багато органічні матеріали, ХПЛ виділяють при горінні небезпечні речовини, які можуть бути виявлені в димі. Однак, ХПЛ відповідає найкращим характеристикам для органічних поверхонь, прописаних у французькому стандарті NFF 1601 ( = щонайменше клас F2 концентрація диму і токсичності).

Дії при пожежогасінні ХПЛ такі ж, як і при гасінні пожежі будівельних матеріалів з дерева.

Технічні характеристики

Агрегатний стан тверді листи

Щільність >= 1,35 г/см3

Розчинність – не розчинний у воді, маслі, метанолі, навіть у диетиле, н-октаноле, ацетоні.

Точка кипіння – немає

Інтенсивність випаровування немає

Точка плавлення – ХПЛ не плавиться

Теплотворна здатність 18-20 мега Дж

Важкі метали – ХПЛ не містить токсичних компонентів сурми, важких металів кадмію, хрому III,хрому VI, свинцю, ртуті, селену.

Стабільність та реактивність

Стійкість (стабільність) ХПЛ стабільні, і не є реактивними і не схильні до корозії.

Небезпечні реакції – ні

Несумісність матеріалів агресивні кислоти або лужні розчини залишать плями на поверхні.

Дані по пожежонебезпеки і вибуху

Температура займання приблизно 400 0 С

Температура спалаху – немає

Термічний розпад можливий при температурі понад 250 0 С. В залежності від умов горіння (температури, кількості кисню, і ін) можуть виділятися токсичні гази, у тому числі чадний газ, вуглекислий газ, аміак.

ХПЛ класифікований як безпечний, згідно з вимогами NF F 16 101

Дим і токсичність ХПЛ класифіковані як F2 при тестуванні на вимоги відповідно NF F 16 101

Займистість ХПЛ не класифікований, як займистий. ХПЛ буде горіти лише в разі пожежі, відкритого вогню.

Засоби пожежогасіння ХПЛ це матеріал класу А. Вуглекислий газ, вода, сухі хімікати можуть бути використані для пожежогасіння. Вода зволожує і запобігає від повторного загоряння. Люди, що знаходяться у вогні повинні надягати маски для дихання одяг і захищає від вогню.

Небезпека спалаху виробництво, пиляння, шліфування та маршрутна карта ХПЛ виробляє клас ST 1 пилу. Повинні дотримуватися заходів предостороженности і хороша вентиляція для уникнення пилу в повітрі.

Вспишкоопасні межі рівень пилу не повинна перевищувати 60 мг/см 3

Захист від спалахів і вогню – У разі займання ХПЛ, повинні прийматися заходи по гасінню пожежі аналогічні заходам щодо гасіння матеріалів з дерева.

Електростатична з допомогою ізоляції від контакту або тертя з іншим матеріалом зменшується утворення заряду. Не потрібно заземлення. Питомий опір поверхні варіюється між 10 9-10 12 омметр, статичність V<=2kv згідно cei iec 1340-4-1, таким чином хпл є антистатичним матеріалом.

Зберігання і транспортування – ХПЛ класифікований як не небезпечний для транспортування і не вимагає для цього особливих умов.

Виробництво надягайте рукавички для захисту від гострих країв і захисні окуляри для запобігання пошкодження очей.Не потрібно спеціального робочого обладнання, за винятком захисного, щоб мінімізувати вплив пилу в разі листового виробництва.

Умови розміщення бракований матеріал повинен утилізуватися згідно з місцевими правилами. Спалювання дозволено в сертифікованих виробничих сміттєспалювальних печах.

Інформація про здоров’я ХПЛ не класифікується як небезпечний для людей і тварин. ХПЛ не має токсичних ефектів і не екотоксичен. Поверхні ХПЛ фізіологічно безпечні і схвалені для використання в контакті з їжею згідно EN 1186.

Робочі області повинні застосовуватися загальні правила по роботі з пилом.

Виділення формальдегідів < 0,4 мг/год м (тестування проводилося згідно вимог en 717-2)

< 0,05=5* 10 – 8, при проведенні досвіду відповідно до вимог wki метод камери.

Пентахлорфенол — ХПЛ не містять пентахлорфенол

Додаткові зауваження ХПЛ, як прийнято це тверді листи і не викликає ніяких небезпек для здоров’я.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор