Плінтус для стільниці

Важливим комплектуючих для монтажу стільниць є плінтус.Головне призначення плінтуса для стільниці — максимальне ущільнення стику поверхні стільниці з бортиком.

Існують такі види плінтусів для стільниць: прямокутні, трикутні, плоскі, алюмінієві, плінта системи монтажу стінових панелей, пластикові.Як правило, стільниці встановлюють на кухні та у ванній кімнаті.

Установка пластикового плінтуса здійснюється поверх стільниці і закриває щілини між стільницею і стіною.Застосовують універсальні плінтуси (декоративні вставки з пластика) під колір стільниці.

Плоскі плінтуси для стільниць (глянцевий і матовий алюміній) застосовують на кухні, де часто використовують алюмінієві профілі.

Плінтус для стільниць має на торцях ущільнювачі.Вони легко ріжуться під потрібну довжину і комплектуються спеціальними сполучними куточками, заглушками.

Дуже важливо захистити від вологи й вогкості торці стільниці.Для повної герметизації торців (відкритих) і стики між стільницею і стінкою застосовують сполучні алюмінієві планки (силіконовий герметик).З’єднувальна планка під кутом дозволяє стикувати стільницю під певним кутом (близько 90).Як правило, в кутовій планці є вирізи для стяжки стільниць.

Застосування плінтусів — перш за все, захист від вологи, сора за поверхня стільниці.Для кращої функціональності плінтус варто кріпити силіконовим ущільнювачем.

Також плінтус для стільниці можна комплектувати кінцевими елементами: куточки (внутрішні, зовнішні), ліві, праві торцеві заглушки.

Плінтус комплектується кінцевими елементами: внутрішні, зовнішні куточки, а також ліві і праві торцеві заглушки.

Існують різні комплектації плінтусів для стільниць.Істотну роль грає і довжина плінтуса.Як правило, вона коливається від 1 м до 2.

В комплект плінтуса для стільниць входять (для 1 і 2 м): плінтус основи, декоративний профіль (підбирається під кольорову гамму стільниці).Також до комплектів додається додатковий комплект заглушок: куточки (зовнішні, внутрішні — 2 шт.), торцеві заглушки (ліва, права — 2 шт.).

Плінтуси для стільниць, як правило, йдуть в комплекті зі всієї комплектацією для установки стільниці.Якщо їх немає, то потрібно підібрати і придбати їх самостійно.Підбирати потрібно зі знанням справи, так як це кріпильна деталь і вам буде необхідно знати точний розмір і призначення (як і до чого, кріпити).Краще цю роботу довірити спеціалісту, щоб уникнути проблем і доопрацювання.Адже плінтус вважається кінцевим елементом установки стільниці, і багато що залежить від правильного підбору, встановлення і кольору.

Для різних стільниць — різні планки.Простіше, звичайно, якщо стільниця з дерева або ДСП.Матеріал плінтуса відповідний — дерево.Головне, щоб колір збігався, тон.

Для моделей стільниць з каменю — металопластик (під тон і колір стільниці).

Для стільниць з нержавіючої сталі — плінтуси з алюмінію і нержавіючої сталі).

Ще одна важлива функція плінтуса — ущільнення (з’єднує функція).

Щоб уникнути колірних розбіжностей, замовляючи на виготовлення стільницю, відразу замовляйте і комплектацію.Бажано, щоб кромкодержатель був прозорим і не порушував колірного балансу.Важлива і пластична кромка для плінтуса, вона дозволить більш щільно прикласти плінтус до верху стільниці і стінки меблів.Зверніть увагу на еластичність плінтуса.

Важливо придбати заглушки куточки для плінтуса стільниці.Вони бувають різних кольорів, але найбільш поширені: чорні, білі, сірі, бежеві.

Варто врахувати і товщину стільниці.Адже від товщини залежить те, які планки (плінтус) і якого розміру потрібно буде підібрати.Наприклад, для стільниць товщиною 28 мм або 38 мм підбираються певні з’єднувальні планки, для іншої товщини — інші планки і плінтуси.Планки повинні йти в наборі (сполучна, щілинна, торцева).

Установка стільниці — процес не простий і вимагає обдуманого і правильного ходу настановних робіт.Перш за все, потрібно вирішити проблему захисту стику між стільницею робочого столу і стіною приміщення кухні від вологи, вогкості, бруду, а також прикриття щілини між столом і стіною.Дану проблему вирішують застосуванням універсального плінтуса, який використовують для з’єднання робочого столу з робочим покриттям.

Фірми, що реалізують стільниці, надають ряд послуг по установці, монтажу і демонтажу стільниць.За бажанням, у вартість установки стільниці включається вартість монтажу.Це зручно, і вам не доведеться самостійно кріпити плінтус та інші комплектуючі.Майстер знає, під яким кутом, як вигідно і практично завершити останній етап по влаштуванню стільниці на кухні або у ванній.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор