Поверхні компанії Duropal

Поверхні компанииDuropal унікальний розкішний глянець (HS) та спеціальна шовково-матова поверхня (MS) — посилені, завдяки цьому є більш стійкими до стирання.

Спеціальні поверхні компанииDuropal пропонують високий рівень безпеки і захисту проти стирання поверхні, що представляє інтерес для виробника під час виробництва і установки. Особливий інтерес він викликає у покупців (кінцевих споживачів) в повсякденному використанні.

Поверхня «унікальний розкішний глянець» (HS) шаруватого пластику компанії Duropal – це поверхня з розкішним блиском і красивим дзеркальним ефектом. Вона призначена для використання при нормальних і високих навантаженнях, в кухнях, ванних кімнатах і при декоруванні внутрішніх приміщень.

Поверхня компанії Duropal спеціальна шовково-матова (MS)- це елегантна приглушено-матова поверхня, яка буде добре виглядати на великих яскравих поверхнях. Дана поверхня використовується при нормальних і високих навантаженнях в кухнях, і при декоруванні внутрішніх приміщень.

Властивості меблевого пластику

Спеціальні поверхні компанії Duropal не стандартизовані, так як не існує відповідної методики проведення стандартизації. Наприклад, для проведення порівнянь, спеціальні та стандартні поверхні піддаються багаторазовому тертя двомірного сталевого волокна. У підсумку, стандартні поверхні були сильно пошкоджені на відміну від спеціальних поверхонь, які показали блискучі результати. Лабораторний тест можна повторити в будь-який час, особливі умови для проведення тесту не потрібні.

Дизайн.

Поверхні компанії Duropal представляють багату гаму квітів, представлених у колекціях декорів каменю, дерева і фантазійних колекціях. Однотонні декори в поверхнях HS і MS, представлені в колекції Duropal, можливість виготовлення інших однотонних декорів в даних поверхнях необхідно уточнювати у представників компанії.

Формати пластику для поверхонь HS/MS
5300/4100*1300 мм

Арнсберг,01.04.2008
Відділ по управлінню виробництвом, компанії Duropal.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор