Загальна характеристика пластику, використовуваного при виробництві меблів

Меблевий пластик відноситься до категорії економічно доступного сировини, саме з цієї причини багато починають помилково вважати, що меблеві аксесуари, виконані з використанням даного матеріалу, не поєднуються з солідним дизайнерським оформленням.

Однак, незважаючи на подібне судження, сьогодні багато меблеві бренди використовують пластик при створенні своїх шедеврів. Ці виробники вважають меблевий пластик практичним, зручним і відразу привабливим матеріалом. Все це цілком справедливо по відношенню до даного сировини, адже пластик має цілком презентабельний зовнішній вигляд. Частіше звичайного меблеві аксесуари, які виконані з пластику, використовуються для оформлення літніх кафетеріїв: це доступно завдяки можливості експлуатувати таку меблі навіть в умовах недостатньої комфортабельності.Використання сучасних технологій дозволяє виконати метаморфозу — перетворити самий звичайний пластиковий стілець в королівському троні.

Є думка, що меблевий пластик під впливом сонячного світла може вицвісти, тобто вигоріти, втративши свою первісну яскравість і насиченість кольору. Але з цим можна посперечатися: властивості сучасного меблевого пластику значно покращилися в порівнянні з тим, що було ще кілька років тому. Наприклад, сьогодні багато фірм-виробники застосовують при роботі з меблевим пластиком спеціальну фарбу, що відрізняється підвищеною стійкістю, зважаючи чого виріб ще довго буде яскравим, а значить, відрізнятися презентабельним виглядом.

Більше того, сам по собі факт, що меблі пластикова, аж ніяк не означає, що вона повинна бути жорсткою і незручною.Багато сучасні моделі оснащені м’якими подушечками з чохлами, які можуть бути смененними. Такі подушечки розташовуються, як правило, на спинці і сидінні стільця.

Ще однією вагомою особливістю переважної меблевого пластику є легкість виробів, виконаних з нього: такі меблі можна легко пересувати.

Відмінно поєднується меблевий пластик зі склом і металом, завдяки чому виріб набуває велику естетичність. Разом з тим, якщо меблевий аксесуар в більшості своїй виконаний з іншого матеріалу, наприклад, металу, і лише деякі вставочки зроблені з пластику, неправильно відносити цю меблі до пластикової.

Декому може здаватися, що меблеві аксесуари з пластику неміцні, а також нестійкі. Але варто підкреслити, що міцність виробів визначається, насамперед, товщиною каркаса.

Подібно будь-який інший меблів, пластикова відрізняється не тільки ціновим різноманітністю, але і якісними показниками. Так, меблі, виконана з високоякісного пластику, різниться з пластиковими меблевими аксесуарами економ-класу:

Насамперед, така меблі відрізняється забарвленням: в основному використовуються непомітні кольори, в той же час можливо імітування деревини.

Полегшена вага меблевих аксесуарів, що досягається за рахунок виробництва меблів шляхом лиття. Однак, щоб виріб з пластику, наприклад, стілець, витримало вагу людини, використовується в додаток армування, що передбачає застосування спеціальної дроту або ж ниток з металу.

Але пластикові меблі — це не просто виконаний з пластика стіл або стілець: сьогоднішнє різноманітність таких меблевих аксесуарів просто вражає!

Можливо, вже в недалекому майбутньому пластик, як матеріал для меблів, буде використовуватися нарівні з дорогим сировиною, що застосовуються для створення меблевих шедеврів.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор